Práca doma aj v zahraničí

MEDIK BO s.r.o.

Spoločnosť MEDIK BO s.r.o. bola založená v Košiciach v roku 2010. Za uvedené obdobie prešla spoločnosť rôznymi fázami vývoja a činnosti v podnikateľskej oblasti.

Spoločnosť si za uvedené vybudovala stabilnú pozíciu poskytovateľa personálnych služieb a to najmä v oblasti medicínskych a zdravotných služieb:

  • sprostredkovania zamestnania doma a v zahraničí za úhradu
  • poskytovania odborných  poradenských služieb pre záujemcov o zamestnanie
  • poskytovanie služieb spojených so zabezpečením  nostrifikácie dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní pre záujemcov z tretích krajín
  • poskytovanie služieb poradenskej činnosti v oblasti personálneho manažmetu
  • poskytovanie služieb krátkodobej starostlivosti

Základom úspechu spoločnosti sú dnes už bohaté skúsenosti a individuálny prístup našich poradcov ku klientom so zreteľom poskytnúť vhodné riešenia klientom.

Sme agentúrou, ktorá zabezpečila nostrifikáciu a prácu mnohým ukrajinským lekárom, zdravotným sestrám a ostatnému zdravotníckemu personálu.

Pracovné ponuky máme napríklad v týchto profesiách:

Rozvoj spoločnosti

MEDIK BO, s.r.o. je trvale rozvíjajúcou sa spoločnosťou v oblasti personálno-poradenskej činnosti, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska a krajín EU a Východnej Európy. Svoje medzinárodné kontakty využívame v prospech našich klientov za účelom zabezpečenie pracovných príležitosti v krajinách Európskej Únie, Anglicka a Spojených Štátov Amerických. Pracovné príležitosti pre našich klientov zabezpečuje aj podľa požiadaviek klientov ako je Dubaj, Oman, Thajsko a podobne.

Všetky služby sú poskytované na základe vydaných živnostenských oprávnení vydaných príslušným živnostenským úradom v Košiciach. Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientmi, zamestnávateľmi a ostatnými obchodnými partnermi spoločnosti založený na všestrannej spokojnosti.

Radi Vás privítame v našich priestoroch kde Vám pomôžeme vypracovať profesný životopis, vyplniť potrebné formuláre a zhodnotíme Vaše doterajšie pracovné skúsenosti, vzdelanie a poradíme Vám aké dokumenty a tlačivá potrebujete, aby Vaše zamestnanie bolo v súlade so zákonom danej krajiny.

Po prijatí pracovnej ponuky Vás pripravíme na vycestovanie za novou prácou. Okrem uvedeného Vám zabezpečíme zakúpenie cestovného lístka, vysvetlíme Vám legislatívu a zákony danej krajiny a urobíme všetko pre to, aby ste boli dokonale pripravený na Vaše pôsobenie v mieste vášho zamestnávateľa.

Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Taktiež v spolupráci s partnermi pre našich klientov zabezpečujeme krátkodobé jazykové kurzy.

Registrácia v agentúre

Máte záujem pracovať v zahraničí v oblasti zdravotných služieb? Zaregistrujte sa v našej agentúre.